Listopad 27, 2015 in kompozytor, muzyka, sala prób, WL4, zespół

SautruS

SautruS
                     Kapela grająca ciężki psychodeliczny rock. Pochodzi z północnej Polski i została założona w 2010 roku. Łączy ze sobą elementy późnych lat 60' z nowszymi metalowymi brzmieniami, tworząc unikalną i charakterystyczną muzykę, docenianą przez fachowe pisma i znanych blogerów na całym świecie.
SautruS nagrał dotychczas dwa albumy: EP "Kuelmaggah misticism"(2012) oraz LP "REED: Chapter One"(2014 - Pink Tank Records). Wczesną wiosną 2014 roku zagrali trasę po Niemczech. Latem 2014 pojechali do Niemiec ponownie, a także do Belgii i Holandii, aby dwutygodniową trasą uczcić wydanie LP przez Pink Tank Records z Niemiec. Do tej pory dzielili scenę z takimi kapelami jak: Ampacity, Blues Pills, Belzebong, Dopelord, Grandloom, Greenleaf, Bone Man, Mars Red Sky, Planet of Zeus czy Samsara Blues Experiment. W kwietniu 2015 zagrali 8 dniową trasę po Polsce, która została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność. Pod koniec 2015 Zespół planuje wejść do studia i nagrać swój drugi album długogrający oraz na przełomie maja i czerwca 2016 roku trzytygodniową trasę po Europie w której skład będą wchodzić takie kraje jak:
Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Szwajcaria, Włochy, Austria oraz Czechy. Wszystko po to aby pokazać swoje niesamowite energetyczne występy właśnie Tobie !
Adam Czapiewski + Piotr Ochociński
Click to share thisClick to share this